Współpraca z Mythic Games

0
993

Gindi podjęło współpracę z Mythic Games, czego owocem będzie wspólna zbiórka crowdfundingowa dodatku Enchanters: East Quest.

Razem z Mythic Games, wydawcą takich tytułów jak Joan of Arc czy Solomon Kane, Gindi ma zaszczyt zapowiedzieć nowy dodatek Enchanters: East Quest, którego zbiórka na Kickstarter.com ruszy 4 lutego 2020.

Zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z Mythic Games, mamy sobie wiele do zaoferowania w kategoriach doświadczenia. Połączenie naszych perspektyw wyszło zupełnie naturalnie, dlatego zgodziliśmy się na wspólne działania, których owocem będzie najbliższa zbiórka dodatku Enchanters: East Quest.

Podoba nam się poczucie smaku Mythic Games w stosunku do gier planszowych. Estetyka i zaangażowanie w projekty były dla nas ogromnym atutem naszego nowego partnera. Gry planszowe, w które się angażują, zawsze są bardzo wysokiej jakości, zarówno mechaniki jak i od strony wizualnej, dlatego Enchanters: East Quest było tytułem, który z oczywistych powodów, skrzyżował drogi Gindi i Mythic Games. Wierzymy w to, że idąc ramię w ramię, dostarczymy grę, która was zachwyci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here