Darmowa wysyłka od 140zł
100 dni na zwrot przesyłki
Koszulki można prać w pralce w 30°
Kubki nadają się do mycia w zmywarce

Świat Apokalipsy PDF

Świat Apokalipsy PDF
Rzygaj apokalipsą!
15,00 zł

Kiedyś było lepiej, to oczywiste. W złotej erze legend, w czasach, gdy było co jeść i w co wierzyć, w czasach jednego narodu i boga nad nim, gdy ludzie śmiało patrzyli w przyszłość i nie martwił ich dzień powszedni. Gdy dzieci rodziły się szczęśliwe i dorastały w dostatku...

Ale tego już nie ma. Teraz jest to.

Pamiętajcie, by pobrać z naszej strony karty postaci!

Świat Apokalipsy
Autor: 
Vincent Baker
Tłumaczenie: 
Dawid Dorynek i Łukasz Tor-Garczewski, na podstawie tekstu Macieja Sabata
Druk: 
cz-b, okładka miękka
Wydanie I: Argent Mark Games
Wydanie II, poprawione: wydawnictwo Gindie

Uwaga: Jest to drugie, poprawione wydanie podręcznika do gry Apocalypse World - jeżeli posiadasz poprzednią edycję gry, nie ma potrzeby kupować tej. Zmiany nie wpłynęły na istotę rozgrywki.


Gubernatorzy stawiają czoła rozszalałym żywiołom i obcym, starając się ocalić tylu, ilu się da. Anioły i tekknicy toczą nieustanny bój z tym, że wszystkiego brakuje, kule świszczą nad głową i wszystko się psuje. Guru ściągają ku sobie ludzi: są obrońcami, zbawicielami, wizjonerami, a może ich starania to tylko pobożne życzenia?

Chopperzy, egzekutorzy i żylety wyrywają światu, co tylko się da, i bronią tego krwią i ołowiem. Kierowcy i operatorzy zbierają to, co pozostało, poszukując idealnej okazji. Muzy pamiętają piękno lub tworzą je na nowo, skrywają je w swoich dłoniach, szepcząc: chodź i zobacz, i nie przejmuj się ceną. A psychole... psychole wiedzą to, czego nie wie nikt inny: że psychiczny wir, ta straszliwa desperacja i nienawiść nacierające zza granic percepcji, jest naszą jedyną rzeczywistością.

A ty, kim ty jesteś? Tak, to wszystko, co mamy. Od ciebie zależy, co z tym zrobisz...


 Świat Apokalipsy to dynamiczna gra fabularna o ludziach, emocjach i ludzkiej naturze w postapokaliptycznym świecie. Coś złego stało się ze światem. Świat Apokalipsy to gra o przetrwaniu w świecie po apokalipsie. A przetrwanie zależeć będzie od twoich decyzji i pragnień.

Co jesteś w stanie zrobić, żeby dostać to czego pragniesz? Do czego możesz się posunąć, by ochronić to, na czym ci zależy? Tutaj nie ma złych odpowiedzi – są jedynie konsekwencje.

Natychmiastowy
Ilość - +

Natychmiastowy

Cennik dostaw nie dotyczy produktów elektronicznych, takich jak np. e-booki, które wysyłane są do klienta automatycznie!

Obecnie dostępne sa następujące formy wysyłki:

11.90zł - Poczta Polska, Kurier48, odbiór w wybranym punkcie

13.90złPoczta Polska, Kurier48, z dostawą do domu

5zł - Poczta Polska polecony ekonomiczny, tylko dla zamówień których wartość łączna nie przekracza 10zł!

Darmowa wysyłka - dla zamówień o łącznej wartości powyżej 140zł

Wydawnictwo Gindie Copyright © 2018