Darmowa wysyłka od 140zł
100 dni na zwrot przesyłki
Koszulki można prać w pralce w 30°
Kubki nadają się do mycia w zmywarce

Reklamacje

Masz 100 dni na zwrot towaru. Normalnie prawo zakłada 14 dni, my jednak troszczymy się o Ciebie bardziej, niż na poziomie minimum.

Najpierw jednak daj nam znać na maila: kontakt@gindie.pl , że chcesz z jakichś przyczyn zwrócić bądź wymienić towar. Możesz też zadzwonić do naszego biura na numer: 536566386 w ciągu tygodnia pomiędzy 9.00 a 16.00.

Jeśli produkt został uszkodzony w transporcie, wyślij od razu w mailu także zdjęcie obrazujące to uszkodzenie - potrzebujemy znać dokładną przyczynę takiej sytuacji.

Jeżeli będziemy chcieli od Ciebie odesłania do nas towaru, to w odpowiedzi na maila otrzymasz adres do wysyłki, w innym wypadku nawet o tym nie myśl, zwłaszcza gdy chodzi o uszkodzony produkt - szkoda tylko czasu i pieniędzy.

W przypadku konieczności zwrotu poniesionych przez Ciebie kosztów, pieniądze powinny trafić na Twoje konto w przeciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania przez nas danych do wykonania przelewu.

W razie pytań, wątpliwości bądź niecodziennych sytuacji pisz do nas - zawsze staramy się rozwiązać problem tak, by zapewnić Ci satysfakcję z zakupów ;)

Wydawnictwo Gindie Copyright © 2019