Darmowa wysyłka od 140zł
100 dni na zwrot przesyłki
Koszulki można prać w pralce w 30°
Kubki nadają się do mycia w zmywarce

Zamówienia w tygodniu przed świętami

Hej

Obecnie wychodzimy z zaległych zamówień związanych z realizacją przedsprzedaży kalendarzy. Opóźnienia wynikały z olbrzymiego poślizgu drukarnii, która do tej pory nas nie zawiodła. Przepraszamy za te problemy i pracujemy już teraz nad rozwiązaniami na przyszłość, które pozwolą nam podobnej sytuacji uniknąć.

Oto rozpiska w jakich terminach zrealizujemy zaległe zamówienia:

  • Zamówienia z Lisimi kalendarzami - wysyłka najpóźniej 15 grudnia. Aktualizacja: Kilka zamówień zostaje wysłanych w poniedziałek 18 grudnia.
  • Zamówienia z kalendarzami Motywującymi - wysyłka najpóźniej 11 grudnia.
  • Zamówienia z kalendarzami Odmęty absurdu - wysyłka najpóźniej  8 grudnia. Aktualizacja: Kilka zamówień zostaje wysłanych w poniedziałek 18 grudnia.
  • Zamówienia złożone do końca listopada na wszystko inne - wysyłka najpóźniej 15 grudnia.
  • Zamówienia z kalendarzami Torbacza Wombata - gwarancja dostawy przed świętami (obecnie nie jesteśmy w stanie dać pewnej konkretnej daty).

Jeżeli zamówienie posiadało dwa różne kalendarze, to dla terminu wysyłki liczy się ten z późniejszą datą.

Zamówienia Grudniowe

Zamówienia do 17 grudnia, złożone do 23:59 prawie na pewno dotrą do Was przed świętami. Dlaczego prawie na pewno? Jest szansa, że kurier zalegnie w zaspie a my nie będziemy mogli jak przyjechać mu z pomocą. :)

Przy każdym produkcie nie podajemy teraz konkretnej daty realizacji, zamiast tego informujemy o realizacji przed świętami jeżeli złożycie zamówienie przed 23:59 17 grudnia. Po tej dacie można kupić tylko takie produkty na sklepie jak: kalendarze, komiksy czy Zaklinaczy, słowem rzeczy których nie musimy produkować a są na miejscu.

Zamówienia złożone przed 10:00 22 grudnia zostaną dostarczone do Was po świętach. Zamówienia złożone po tym terminie, zostaną wysłane dopiero po 8 stycznia 2018.

Przepraszamy za komplikacje.

Pozdrawiam

Jacek Gołębiowski

Właściciel Gindie

Wydawnictwo Gindie Copyright © 2018