Działamy oficjalnie od 2014 roku.

Od 2019 zajmujemy się już wyłącznie tworzeniem gier.

Teraz naszym celem jest tworzenie 2-3 gier rocznie, dopracowanych pod każdym względem.

Formalnie założone w 2014 roku w maju (nieformalnie istniało już w 2012 r.) przez Jacka Gołębiowskiego. Zajmowaliśmy się początkowo wydawaniem tłumaczeń zagranicznych gier na Polskę (m.in. The Shadow of Yesterday, Lady Blackbird) oraz własnych tytułów (Przetrwaliście Zagładę czy Opowieści w Karczmie).

Potem zmieniliśmy profil działalności na produkcję licencjonowanych gadżetów i obsługiwaliśmy takie marki jak Chatolandia, Lisie Sprawy, Rynn Rysuje, Torbacz Wombat czy Odmęty Absurdu. Jednak od 2016 roku zaczęliśmy wracać do korzeni, zaczynając od wydania gry planszowej Zaklinacze na rynek polski.

Rok później, w 2017 roku wydaliśmy z olbrzymim sukcesem angielską wersję pt. Enchanters. W sierpniu 2019 r. zamknęliśmy działalność związaną z gadżetami typu kubki czy koszulki i od tej pory zajmujemy się wyłącznie grami.

Jacek Gołębiowski

Szef / Założyciel

Od dziecka z padem w ręku, by potem poznawszy gry fabularne i planszowe, założył własne wydawnictwo.

Bartosz Repetowski

Dyrektor Artystyczny

Od najwcześniejszych lat komiksowy i filmowy geek. To właśnie z tych pasji narodziła się miłość do rysowania która trwa do dziś.

Beata Smugaj

Projektantka Graficzna

Ilustratorka i komiksiarka, wielka fanka gier wszelakich, podobno jej dusza to połączenie kawy i pikseli.

Piotr Radosz

Wsparcie IT

Podobno urodził się z klawiaturą w ręku, a jego celem jest przejęcie kontroli nad komputerami, w przerwie od planszówek.

Piotr Chmielewski

Obsługa Klienta

Entuzjasta gier wszelakich, z wieloletnim doświadczeniem larpowym – stąd umiejętności społeczne.